Tıbbi malzeme sektöründe 25 yıla yaklaşan üretim ve pazar tecrübesini Ocak 2015 yılında Tuem Medikal Tuncay YILDIZ, Aralık 2021 yılında Tuem Sağlık Yatırımları ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak tescilleyen firmamız, uluslararası standartlarda güvenilir, hijyenik ürünler üretmeyi ve sağlık sektörüne hizmet veren öncü kuruluşlardan olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

TuemPlus markası ile; Steril ve Non Steril olmak üzere Gazlı Bez, Spanç, Gaz Kompres, 30×80 Gazlı Bez Pamuklu Ped, Batın Kompresi, Hidrofil Sargı Bezi, Elastik Sargı Bezi, Elastik Bandaj, Alçı Altı Pamuğu, Alçı Altı Çorabı, Alkollü Swap, Sıcak soğuk Jel Kompres, İlk yardım Çanta ve Set çeşitleri, Üçgen Sargı Bezi, Tıbbi Bel Korsesi ve Dizlik, Ortopedi Malzemeleri gibi ürünler üretilmekte ve sektörün hizmetine sunulmaktadır.

Tuem Sağlık, uzman kadrosu ve gelişmiş makina parkuru sayesinde kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. TuemPlus markası ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren ve referans alınan, kalitenin ayrıntılarda gizli olduğu bilinci ile maksimum kaliteyi korumayı hedefleyen, yeni ürünler ile ilgili Ar-Ge çalışmalarına devam eden firmamız, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren siz kıymetli müşterilerimizin değerli fikir ve görüşlerinizle vereceğiniz katkıya teşekkür eder, hayırlı bereketli işler dileriz.


MİSYON

Sağlık sektöründe tüm dünyada; yönetim anlayışında öncü, dinamik ve müşteri odaklı kurumsal bir yapıyı benimsemektir. Gerçekleştirdiği yatırım, üretim, istihdam ve kalite anlayışıyla küresel düzeyde örnek bir şirket olmaktır.

 

VİZYON

Müşteri memnuniyetini artırmak, yeni ve istikrarlı pazar yapısı oluşturmak ve ihracatı artırmak hedefiyle TuemPlus markasını uluslararası alanda öncü bir marka haline getirmek.